Sepetim (0)
account_balance_wallet Bakiye Yükle

League Of Legends,lol,Pubg,Steam cüzdan kodu,Steam Cd Key,epin,origin oyunları,origin cdkey,playstation card,playstationgiftcard,roblox robux,roblox usd satın al,robux satın al,Gameforge ,Ucuz lol riot points,en ucuz league of legends,fifa 20,nba2k20, Playstation hediye kart, Playstation gift card, Playstation Plus, Roblox 800 Robux, Roblox 2000 robux, itunes usd, itunes dolar

Playstation Plus Card

Playstation Plus Card

Playstation Plus Kartı Nedir?

Playstation Plus  PSN topluluğuna katılmanın ve PS Network'ün sağladığı her bir özelliği kullanmanın en iyi ve en uygun yoludur. En geniş anlamıyla PlayStation Network ücretsiz ve PS Plus aboneliği tamamen isteğe bağlı olsa da, Playstation Network ile kullanamayacağınız özellikleri kullanabilirsiniz. Daha düşük bir fiyata daha fazla içeriğin keyfini çıkarmak için PS Plus kodunu satın alın!

PlayStation Plus almaya değer mi?

PlayStation Plus kartı, dünyanın her yerinden benzer düşünen oyuncularla birlikte oynamak için olağanüstü bir fırsat sunuyor! Nasıl yani? PS Plus kartı, çevrimiçi ortamda çok oyunculu oyunlara erişmenizi sağlar. Bir yolculuğu başka biriyle paylaşmaktan daha eğlenceli ne olabilir ki? Bu özellik ise PS Plus üyeliğinin avantajlarının sadece bir tanesi!

Her ay ücretsiz PlayStation oyunları alın!

PlayStation Plus Card üyeliği ile her ay 2 ücretsiz PlayStation oyunu alma fırsatına sahip olacaksınız! Yani, bu yılda 24 adet büyüleyici ücretsiz oyun! Bunun da ötesinde, PS Plus en yeni, en popüler ve en çok istenen oyunlar için tonlarca özel fırsat ve satış sağlar. Bu özel indirimler ve teklifler, uzun vadede dikkat çekici bir şekilde karşılığını verir, yani bir PlayStation Plus koduna yatırım yapmanın, kullanıcıya sağladığından çok daha az maliyetli olduğu anlamına gelir.

Oyunumo'ya Neden Güvenmeliyim?

security
Güvenli Alışveriş
shopping_cart
7/24 Hızlı Teslimat
sentiment_satisfied_alt
Müşteri Memnuniyeti
local_offer
Özel İndirimler
live_help
Canlı Destek
card_giftcard
Özel Çekilişler
SSL Secure Connection
Ödeme Yöntemleri