Sepetim (0)
account_balance_wallet Bakiye Yükle

League Of Legends,lol,Pubg,Steam cüzdan kodu,Steam Cd Key,epin,origin oyunları,origin cdkey,playstation card,playstationgiftcard,roblox robux,roblox usd satın al,robux satın al,Gameforge ,Ucuz lol riot points,en ucuz league of legends,fifa 20,nba2k20, Playstation hediye kart, Playstation gift card, Playstation Plus, Roblox 800 Robux, Roblox 2000 robux, itunes usd, itunes dolar

REFERANS SİSTEMİ SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşme www.oyunumo.com (Site) üzerinden üyeliği onaylanan YAYINCILAR ile  OYUNUMO firması arasında elektronik ortamda YAYINCI tarafından onaylanması anında düzenlenmektedir. Sözleşme Site’de sunulan hizmetler dahilinde YAYINCI ve OYUNUMO'nun hak ve yükümlülüklerini belirlemek amacıyla düzenlenmiştir.

Yayıncı, bu sözleşmenin hükümlerini kabul etmekle, Site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve Hizmet’lere ilişkin olarak OYUNUMO tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. YAYINCI, bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

KURALLAR

-Yayıncı,referans sisteminde kendisine ait kişisel hesaplarıyla ve kendisine ait olan referans linklerinden üyelik oluşturması,akraba,arkadaş veya diğer ilgili üçüncü taraflar adına hesap açmak veya başka bir şekilde yapay olarak kazançlarını artırmak yasaktır.

-İlgili referans linki ile bot hesapların açılması yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, ilgili kazançlar durdurulur ve yayıncı ile iletişime geçilip gerekli aksiyonlar alınır.

-Talep edilen çekiliş kodlarının ilgili kanallarda oyunumo.com’un tanıtımı yapılarak çekiliş ile dağıtılması zorunludur. Farklı kullanımların tespit edilmesi durumunda referans sistemi üyeliği sonlandırılacaktır.

-Referans Sistemi Programı kapsamında üye sağlamak için yayıncılara özel hazırlanan bağlantının kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde yeni kayıt olan üyelerden gelebilecek herhangi bir getiri garanti kapsamında olmaz.

-Referans sistemi'nde site reklamının yayınlarda yapılması zorunludur. Yapılan tanıtım ve reklamın takip edilebilir olması şarttır.Aksi durumlarda 'kötüye kullanım olarak' üyelik incelemeye alınır.

-Referans sistemi başvurusu onaylandığı tarihten itibaren, oyunumo.com’un logo,gif veya animasyonunun yayınlarda kullanılması zorunludur.

-Oyunumo gerekli gördüğü durumlarda YAYINCI’ların kazanç oranlarını arttırma/azaltma hakkına sahiptir. Yapılacak olan değişiklik, YAYINCI’lara bir (1) ay öncesinden duyurulur.

-OYUNUMO gerekli gördüğü takdirde bu sözleşmyi değiştirme hakkına sahiptir. 

Oyunumo'ya Neden Güvenmeliyim?

security
Güvenli Alışveriş
shopping_cart
7/24 Hızlı Teslimat
sentiment_satisfied_alt
Müşteri Memnuniyeti
local_offer
Özel İndirimler
live_help
Canlı Destek
card_giftcard
Özel Çekilişler
SSL Secure Connection
Ödeme Yöntemleri